Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu

2425 0
6ddb2450462828abf9aabc88d6bfb7fe_XL

İdeal uyumlardan bir tanesi olan akrep kadını balık erkeği uyumu son derece uzun ömürlü evlilikler ile sonuçlanabilir. Duygusal anlamda birbirlerini anlayabilecek olan bu iki burç uyumlu bir ilişki sürdürür. Akrep kadını balık erkeği uyumu sırasında duygusallık ön planda olacaktır ve oldukça romantik bir ilişki yaşanması muhtemeldir. İlgi ve duygusallık bekleyen akrep kadını balık erkeği ile tatmin olabilir ancak bu ilişkide bazı problemler de yaşanabilir. Anlaşılması en zor burçlardan biri olan balık burcunun genellikle ayakları yere basmaz ve bu sebeple çok fazla duygusal patlamalar yaşar. Akrep kadını bu patlamaları ekarte edebilir ve balık erkeğinin ayaklarını biraz olsun yere bastırabilir, onun hayata bakışını biraz esnetebilirse çok mutlu bir ilişki yaşarlar.   

Bu ikili cinsel anlamda da oldukça uyumlu olabilecek potansiyele sahiplerdir. Duygusallık ve romantizmin ön planda olduğu bu ilişkide doğacak çocukların su burcundan olmaması ise büyük çatışmalara yol açabilir. Ancak yengeç burcu doğan çocuklar bu ikili için bulunmaz nimet olacaktır. Bunun yanı sıra zaten kendi burcu ile bile anlaşması zor olan zodyağın en uyumsuz burcu balık için bir akrep kadını gerçekten büyük şanstır.  Akrep kadını doğuştan çekicidir ve girdiği her ortamda herkesi mıknatıs gibi kendine çeker. Dolayısı ile balık erkeği de bu çekim alanından etkilenecek ve aradığı hassaslığı ve inceliği akrep kadınında bulacaktır.
   
Bu ilişkide akrep burcu kadınına biraz fazla sorumluluk düşmektedir. Balık erkeği gerçek yaşamdan hayal dünyasına kaymaya meyillidir ve bu durumun sebep olacağı duygusal anlamdaki taşkınlıkları iyi bir şekilde dengeleyebilmesi gerekir. Ortada hiçbir şey yokken bir balık erkeği hayal dünyasının getirileri ile karamsar bir ruh haline bürünebilir. Akrep kadınının bu ilişkide yönlendirici olması ve balık erkeğinin bu yönünü törpülemesi gerekir.

Total 5 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Yazar Hakkında

Yorum Yapılmamış on "Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu"

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>