Aslan erkeklerinin özellikleri

171 0
c19239c5413540b5ee1f19187e11115e_XL

Aslan erkeklerinin özellikleri biraz hayalperest olarak tanımlanabilse de oldukça iyidir. Sevdiği kadın için yapamayacağı şey olan ikizler erkeği, bu nedenle oldukça fazla değer vermektedir. Verdiği bu değer karşısında kuşkusuz şımaracak ve kendinizi aşkın o büyüsüne bırakacaksınız. Bu nedenle aslan erkekleri ile güzel bir ilişki sizleri bekliyor diyebiliriz.

Fakat aslan erkeğinin olumsuz yönü olarak oldukça değişken olduğu belirtilmelidir. Duyguları, düşünceleri oldukça değişken olan bu burç erkekleri bu nedenle çoğu zaman güven vermemektedir. Öyle ki konuştuğunuz andan 1 saat sonra çok farklı şeyler ile karşılaşabilirsiniz.

Bu nedenle her zaman aslan erkeklerine karşı dikkatli olmalı ve onlara tamamen bağlanmamalısınız. Her zaman ikinci bir plan oluşturmalı ve o şekilde davranmalı, böylelikle kendinize garanti altına almalısınız.

İkizler erkekleri oldukça sosyaldir. Bu nedenle çevrelerinde her zaman birileri vardır. Özellikle güzel kızlar ile ilişkilerini daha güçlü tutar ve istediği anda biri ile iletişime geçebilir. Bu nedenle aslında her zaman için büyük bir tehlike bulunmaktadır. 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Yazar Hakkında

Yorum Yapılmamış on "Aslan erkeklerinin özellikleri"

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>