Terazi erkeğini etkilemek

1131 0
acaf69a47291143b36612c5b483fc572_XL

Venüs’ün idaresindeki Terazi erkeğini etkilemek her kadının harcı değildir. Kaliteye, lükse ve güzelliğe düşkün bu maceracı erkekler bir kadında pek çok özellik ararlar. Anlamlı ve çekici konuşmalarla insanların ilgisini çeken Terazi erkeğini etkilemek için bir kadın kesinlikle bakımlı olmalıdır. Kendileri de son derece bakımlıdır ve bu yönleri ile genellikle hep aranan kişi olurlar. Bu yönlerinin farkındalardır ve övülmekten çok hoşlanırlar.

Terazi erkeğini etkilemek için gereken bir diğer şey de her şeyin olağan üstü iyi olması gerekmektedir. Hayatınızın sorunsuz olması, iyi giyinmeyi tercih etmeniz, kaliteli eşyalar kullanmanız onların ilgisini çekecektir. Zeki ve bakımlı kadınların şansı çok daha fazladır ve öz güven de çok etkilidir. Terazi erkekleri fazla duygusal ve mızmız kadınlardan hoşlanmazlar. Yeri geldiğinde kendi ayakları üzerinde durabilecek, kendini ve etrafını çekip çevirebilecek bir kadın onların gözünde çok değerli olacaktır.

Terazi erkekleri her zaman kadınların ilgisini çeker ancak onu bu konuda kısıtlamamalısınız. Yakışıklı bir erkekle beraberseniz bunu zaten her zaman baştan göze almanız gerekir. Onu kısıtlamanızdan kesinlikle hoşlanmayacaktır ve buna sadakatsizlik şeklinde tepki verebilir. Size sonsuza kadar sadık olmasını bekliyorsanız, hayal görüyorsunuz demektir. Terazi erkekleri maceraya açıktır. Beraber oldukları kadınların da sosyal hayatta kendilerine ayak uydurmalarını beklerler.

Sosyal anlamda aktif olan Terazi erkekleri, ısrardan ve kıskançlıktan hiç hoşlanmazlar. Eğer onu etkilemek niyetinde iseniz bu iki kelimeye ilaveten sorun kavramından da kesinlikle kaçınmalısınız. Hastalıklardan ve çeşitli özel sıkıntılarınızdan bahsetmeyin, her şey kusursuz gibi konuşmak çok daha etkileyici olacaktır. Terazi erkeği çok fazla dominant değildir, yeri geldiğinde idareyi siz alabilirsiniz. Ancak bunu tartışmalarla değil, zekice yapmanız gerekir. Kendi kendine yetebilen bir kadınsanız Terazi erkeği için değerlisiniz demektir.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Yazar Hakkında

Yorum Yapılmamış on "Terazi erkeğini etkilemek"

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>