Duvar kağıtları

247 0
8d967de4fb0deac392e6fc1838a87d15_XL

Bu yıl badanaya göre daha çok çeşit sunduğu için sevdiğimiz duvar kağıtları çok moda. Evinizin dekorasyonunu ve görünümünü tek bir adımla tamamen değiştirebilmek için duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Bu yıl özellikle desenli duvar kağıtları çok moda. Bildiğiniz gibi alanı tamamen kaplayan desenler alanı geniş gösterir ki bu sebeple kıyafetlerde pek tercih edilmez. Ancak bu bir iç mekan düşünüldüğünde daha ferah bir etki ortaya çıkaracağından oldukça olumlu bir durumdur.

Mobilyalarınıza uygun olarak pek çok duvar kağıdı seçeneği bulabilirsiniz. Duvar kağıdı seçiminde iç mekanın tarzı ve mevcut durumu önemlidir. Koyu renkli duvar kağıtları ve açık renkli duvar kağıtları olduğu gibi çizgili, motif desenli, her türlü duvar kağıdı bulabilirsiniz. Yalnız uygulayacağınız mekan küçük ise koyu renklerden kaçınmanızı ve bol desenli duvar kağıtlarını tercih etmenizi öneririz.

Desen olarak çizgileri değil geometrik desenler dediğimiz biraz daha karmaşık desenleri tercih etmeniz de mekanınızı çok daha geniş ve büyük gösterecektir. Bu ayrıntıya ve renk uyumuna dikkat ettiğiniz sürece başarılı bir dekorasyon değişikliği oluşturabilirsiniz.

Duvar kağıdında tek zor olan seçim yapmaktır çünkü gerçekten çok fazla alternatif var. Bunun dışında badanaya göre uygulaması çok daha kolay ve hızlıdır. Badana rengini değiştirmek duvar kağıdı değiştirmekten çok daha zor olduğundan genellikle bayanlar çabuk ve pratik değişimin büyüsüne kapılarak duvar kağıdı tercih ederler.

Günümüz insanları her şeyden çok çabuk sıkılıyor. Eskiden kurulan bir evle ömür boyu yaşanırdı ancak şimdi öyle değil. Cep telefonları ve bilgisayarlar kadar hızlı değişmese de ev dekorasyonlarının da sık sık yenilenmesi tercih ediliyor. Yeni bir görüntü oluşturmanın en kolay ve ekonomik yolu duvar kağıdını değiştirmektir. Sadece bu uygulama ile bir anda çok farklı bir etki oluşturabilirsiniz.

Duvar kağıtları için tıklayın!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Yazar Hakkında

Yorum Yapılmamış on "Duvar kağıtları"

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>