2013 Rugan Çanta Modelleri

788 0
f6734d3b41eb0d3fb0f1e952e057ffea_XL

Bayanlar ile artık özdeşleşmiş bir ürün varsa o da çantalardır. Çünkü bayanlar bir yerlere gittiğinde ya da özel bir toplantıda kesinlikle giydikleri kıyafet ve kullandıkları ayakkabıya göre bir çanta tercihi yaparak görünümlerini daha dikkat çekici bir hale getirebilirler. Çanta çok ufak bir nokta gibi gözükse de aslında oldukça önem teşkil eden bir aksesuardır.

Çünkü tercih ettiğimiz ve giydiğimiz bir kıyafetin elimizde ya da omzumuzda duran en büyük simgesi çantadır. Uzun dönemler boyunca bayanlar her yerde eşlik eden çantalar bazen kumaş bazen deri ve bazen de daha farklı maddelerden materyallerden işlenerek oluşturulmuş ve bayanların şıklığının simgelerinden biri haline gelmiştir.

Özel bir davete gidileceği zaman tercih ettiğimiz sadece ve şık bir abiyenin altın giyeceğimiz bir rugan ayakkabıya, genellikle tamamlayıcısı olarak rugan bir kemer ve rugan bir çanta tercih edilir. Çünkü bu tamamlayıcılık çok önemlidir. Bayanların bulundukları her yerde ilgiyi ve dikkatleri üzerlerinde çekme çabaları onları her zaman şık olmaya sürükler.

Günlük alış verişimize çıktığımızda bile giyimimiz kadar çanta tercihimize de oldukça önem gösteririz. Bu yılda çanta tasarımcılarının ve birçok bayanın vazgeçilmezi olan rugan, çantalarda da yüzünü oldukça fazla göstermektedir. Çantaların birçok çeşidi ve modeli vardır.

Oldukça geniş bu ürün ailesinde seçim yapmak kadar aynı zamanda yapılan seçimi taşımakta önemlidir. Bayanlar genellikle çanta tercihlerini tercih ettikleri kıyafetlere uygun olarak yapmaya çalışırlar. Aslında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da vücut yapısıdır. Çünkü eğer kısa boylu ve zayıf bir yapıda isek alacağımız, tercih edeceğimiz çantanın büyüklüğü çok önemlidir.

Büyük bir çanta tercihi yapmamız durumunda daha ufak ve daha küçük gözükerek komik bir görüntü oluşturabiliriz. Bu yüzden 2013 yaz trendleri arasında şimdiden yerlerini alan ve hemen hemen her bayanın dolabında bulunan rugan ve parlak çanta ve cüzdan modelleri, bayanların şıklık yarışında bir adım önde olmalarını sağlayacaktır.

Bu yaz moda olan renklerde ise yine canlılık ağırlıklı deniz mavisi, saks mavisi, su yeşili, narçiçeği, şeker pembe, beyaz, pudra tonları, özellikle de siyah rugan çantalar oldukça göz dolduruyor. Bu yılın çanta tasarımları ve renkleri, her ortama rahatlıkla girebileceğiniz ve sizlerinde istediği gibi dikkatleri çekebileceğiniz, imrenilecek bir görünüm oluşturmanızı sağlayacaktır.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Yazar Hakkında

Yorum Yapılmamış on "2013 Rugan Çanta Modelleri"

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>