Hadise’nin yeni dövmesi

1002 0

Hadise’nin yeni dövmesi ilgi çekti çekmesine ancak öyle bir açıklama yaptı ki lastik kıvamındaki Türkçe’mizin de etkisi ile olay çok farklı bir boyuta geçti. Yeni dövme ile birlikte Hadise şu anda tam 10 tane dövme taşıyor. Hadise’nin yeni dövmesi Tibet dilinde bir söz ancak güzel şarkıcı anlamı konusunda açıklama yapmadı ve “bu dövme çok uzun çok derinlerime iniyor” şeklindeki açıklaması ile oldukça dikkat çekti.

Bu çok uzun dövme sırt bölgesinde ve sırtın ortasından başlıyor. Tibetçe bir yazı olan dövmenin sırrı ise henüz çözülemedi. Aslında bir kelime daha eklenecekmiş ancak ünlü sanatçı acıya dayanamadığından son kelime eksik kalmış.

Hadisenin bütün vücudunda toplamda 10 adet dövme var ve hepsi farklı mesajlar içeriyor. Örneğin ayağındaki dövmede Aşk yazıyor, bileğinde yer alan dövme üç kız kardeşi ile olan bağlılığını simgeliyor. Annesine hayli düşkün olduğunu bildiğimiz güzel şarkıcının kalbinde annesinin ismi yazıyor. Ensesinde yer alan dövme de hayli ilginç. Burada da kendi kanatlarıyla uçan kız yazıyor.

Son dönemde bir başka eleştiri konusu da Hadise’nin fazla kilolarını vermesi oldu. Aslında artık ekranlarda incecik ünlüler kadar balıketli ünlüler de görmeye alıştık. Hadise yapılan tüm eleştirilere “verdiğim kilolar kimseyi ilgilendirmez” şeklinde cevap verdi. Sağlıklı beslenmenin kendisi için önemli olduğunun altını çizen Hadise, yaşam tarzını değiştirdiğini söyledi.

Ünlü sanatçı 67 kilodan 55 kiloya düşünce bu yaz ilk kez rahatça bikini giymişti. Mehmet Ali Erbil’in eski baldızının koçluğunda 50 günde tam 13 kilo veren Hadise, formunu karbonhidrat ile proteini karıştırmadan beslenmesine borçluymuş. Bol sebze yemeği ve yoğurt da güzel sanatçının öğünlerinden eksik olmuyormuş. Koçu aynı zamanda ara öğünlerde ayran tükettiğini de açıkladı.

Hadisenin dövmeleri

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Yazar Hakkında

Yorum Yapılmamış on "Hadise’nin yeni dövmesi"

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>