Serdar Ortaç röportajı

95 0
d1ed2bf3d11f7e7a6f189af32a153713_XL

Uzun zamandır gündemde olmayan ve yeni şarkılar yapmayan Serdar Ortaç röportajı ile bu sefer gündeme geldi. Özellikle yaşadığı ilişki ile gözler önünde olan ünlü şarkıcı, kendisinden oldukça genç sevgilisi ile de samimi pozlar vermeyi ihmal etmedi.

Bu zamana kadar hiçbir kız arkadaşı ile objektifler karşısına geçerek söyleşi yapmayan Serdar Ortaç, ilk defa böyle bir şey yaparak sevdiğine ne kadar değer verdiğini de göstermiş oldu. Sevgilisi Chloe Loughnan ile yalnız 9 aydır birlikte olan Serdar Ortaç, yaşadıklarından sonra tüm ömrünü onunla geçirmek istediğini söylerken oldukça mutlu görünüyordu.

İlişkilerinde 9 ay olmasına rağmen henüz yeni olduklarını belirten Serdar Ortaç, gönlünün tüm ömür boyu Chloe Loughnan ile birlikte olmak istediğini ve ilişkilerinin kötü değil mutlu bir son ile bitmesi gerektiğini belirtti.

Hayatında her şeyin yolunda gittiğini de sözlerine ekleyen Serdar Ortaç şu an için hayatta eksiklik duyduğu tek şeyin çocuk olduğunu söyledi. Öyle ki babalık duygusunu tatmayan ve yaşı epey ilerleyen Serdar Ortaç, hayattan bir çocuk beklentisi içinde. 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Yazar Hakkında

Yorum Yapılmamış on "Serdar Ortaç röportajı"

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>